KONST / Litografier / Litografi 13903329
nr 1390 3329
Litografi
Folke Bang, Handkolorerad av konstnären, Pingviner. Signerad. Motivet: 29x18. Yttermått inklusive ram: 47x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:35:13
100 kr
250 kr